Pirkimo sąlygos ir taisyklės

1. PIRKIMAS

1. Klientas apsilankęs A.D.O krautuvėlės internetiniame puslapyje pasirenka prekes, o jo pasirinkimo pagrindu suformuojamas prekių krepšelis.

2. Suformavus prekių krepšelį, klientas turi suvesti duomenis, būtinus pasirinktoms prekėms pristatyti: savo vardą, pavardę, adresą, kuriuo bus pristatomos prekės, telefoną bei papildomą informaciją, kuri gali būti svarbi pristatant užsakytas prekes. A.D.O krautuvėlė patvirtina, kad kliento pateikti duomenys bus naudojami išskirtinai tik prekių pardavimo ir pristatymo tikslais, nepažeidžiant LR teisės aktų numatytų reikalavimų asmens duomenų apsaugai.

3. Toliau klientas turi pasirinkti vieną iš galimų pristatymo būtų ir apmokėjimo būdą.

2. APMOKĖJIMAS

2.1. Pasirinkus paprastą bankinį pavedimą, patvirtinus užsakymą kiekvienas pirkėjas gauna elektroninį laišką su užsakymo informacija, suma, užsakymo numeriu, bei apmokėjimo informacija. Visos prekės ir paslaugos apmokamos atliekant bankinį pavedimą į nurodytą sąskaitą.

2.2. Pasirinkus apmokėjimą per Paysera sistemą, būsite nukreipti į savo bankininkystę ir atliksite pavedimą pagal nurodymus.

3. PREKIŲ GAMYBA IR PRISTATYMAS

1. Užsakytos prekės pagaminamos per tiek laiko kiek nurodyta prie kiekvienos iš jų. Jei užsakoma daugiau nei viena prekė, tai jos bus pagamintos per ilgiausiai nurodytą prekės gamybos terminą.

2. A.D.O krautuvėlė pasilieka teisę keisti audinių atspalvių toną bei nėrinių raštą į artimiausią galimą variantą, jei tai nekeičia bendro modelio vaizdinio.

3. Prekės pristatomos per DPD kurjerius, per 1 d.d. nuo išsiuntimo; per Omniva paštomatus, per 1-2 d.d. nuo išsiuntimo, arba Lietuvos paštu per 2-4d.d nuo išsiuntimo. Palapinės ir baldakimai pristatomi tik kurjeriu!

4. Dėl pristatymo į kitas Europos šalis, ir jei pageidaujate atsiimti Šiauliuose, parašykite mums per FB, arba info@adokrautuvele.lt. Galėsite pateikti užsakymą ir pristatymas bus apskaičiuotas asmeniškai.

5. Užsakymai nuo 100e pristatomi nemokamai.

 

Rašyk
Skambink